БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія відзначила День працівників освіти

Академія відзначила День працівників освіти

Ректор Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов урочисто привітав колектив навчального закладу з Днем працівників освіти та відзначив нагородами співробітників, які зробили вагомий внесок у розвиток відомчого навчального закладу.

 

«Ви не лише навчаєте молоде покоління СБУ, але й виховуєте патріотів України. Саме завдяки вашим професіоналізму і відданості справі Академія сьогодні є одним із провідних навчальних закладів країни, випускники якої ефективно протидіють сучасним викликам і загрозам державній безпеці та оберігають незалежність нашої держави», – наголосив у вітальному слові Сергій Кудінов.

 

Напередодні свята колектив НА СБУ також привітав учителів та учнів підшефної школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом. Представник Академії Віктор Євтушенко висловив вдячність педагогам за їх копітку і наполегливу працю, увагу та любов, які вони дарують школярам: «Приємно бачити, як у цій школі вчителі знаходять особливий підхід до кожного учня. Тут розкривають юні таланти та навчають самостійності». Він також підкреслив, що Академія СБУ завжди готова допомагати педагогам школи у вихованні молоді.

 

З Днем працівників освіти вчителів та учнів традиційно привітав і курсантський колектив художньої самодіяльності НА СБУ, який підготував святковий концерт. Цьогоріч майбутні офіцери порадували глядачів не лише танцювальними та пісенними номерами, а й ефектним показовим виступом з рукопашного бою.

 

Вихованці школи-інтернату також вирішили подякувати «шефам» за візит, виконавши для них декілька хореографічних постановок, які стали незабутнім подарунком для представників Національної академії СБУ.   

 

  

04/10/2016 10:09
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua