БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія відзначила День Гідності та Свободи разом із рідними Героїв Небесної Сотні та учасниками АТО

Академія відзначила День Гідності та Свободи разом із рідними  Героїв Небесної Сотні та учасниками АТО

У День Гідності та Свободи в Національній академії Служби безпеки України відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника Героям Небесної Сотні.

 

Вшанувати подвиг активістів Майдану та захисників України на Сході прийшли співробітники та вихованці навчального закладу, офіцери СБУ, учасники АТО та Революції Гідності, родини Героїв – Володимира Чаплінського та Івана Пантелєєва, які загинули 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській.

 

Ректор Академії Сергій Кудінов розпочав свій виступ зі звернення Голови Служби безпеки України Василя Грицака, у якому зазначено, що саме перемога волелюбних українців у Революції 2013 року заклала фундамент нової України, але іспит на мужність для Українського народу триває.

 

Керівник вишу також зауважив, що важливим елементом утвердження економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України є виховання сучасної молоді на прикладах справжніх Героїв: «Пишаюсь тим, що в Академії навчаються небайдужі свідомі громадяни, які знають і шанують активістів Майдану, пишуть вірші та прозу на честь борців за Незалежність, проживають долі загиблих в районі АТО співробітників Служби, ніби свої власні, беручи участь у виставі-реквіємі «Війна без строку…».

 

Активісти Революції та члени сімей Героїв Небесної Сотні, згадуючи події 2013-14 років, наголосили, що їх рідні і близькі поклали свої життя на Майдані заради дітей і світлого майбутнього усіх українців.

 

Учасники мітингу-реквієму поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні та вшанували подвиг усіх борців за Незалежність України хвилиною мовчання.

 

З нагоди Дня Гідності та Свободи курсанти Академії підготували літературно-музичну композицію «Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!», у якій розповіли про мужність і самовідданість прибічників європейського вибору України.

   

22/11/2017 14:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua