БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Академія відзначила День Гідності та Свободи разом із рідними Героїв Небесної Сотні та учасниками АТО

Академія відзначила День Гідності та Свободи разом із рідними  Героїв Небесної Сотні та учасниками АТО

У День Гідності та Свободи в Національній академії Служби безпеки України відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника Героям Небесної Сотні.

 

Вшанувати подвиг активістів Майдану та захисників України на Сході прийшли співробітники та вихованці навчального закладу, офіцери СБУ, учасники АТО та Революції Гідності, родини Героїв – Володимира Чаплінського та Івана Пантелєєва, які загинули 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській.

 

Ректор Академії Сергій Кудінов розпочав свій виступ зі звернення Голови Служби безпеки України Василя Грицака, у якому зазначено, що саме перемога волелюбних українців у Революції 2013 року заклала фундамент нової України, але іспит на мужність для Українського народу триває.

 

Керівник вишу також зауважив, що важливим елементом утвердження економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України є виховання сучасної молоді на прикладах справжніх Героїв: «Пишаюсь тим, що в Академії навчаються небайдужі свідомі громадяни, які знають і шанують активістів Майдану, пишуть вірші та прозу на честь борців за Незалежність, проживають долі загиблих в районі АТО співробітників Служби, ніби свої власні, беручи участь у виставі-реквіємі «Війна без строку…».

 

Активісти Революції та члени сімей Героїв Небесної Сотні, згадуючи події 2013-14 років, наголосили, що їх рідні і близькі поклали свої життя на Майдані заради дітей і світлого майбутнього усіх українців.

 

Учасники мітингу-реквієму поклали квіти до пам'ятника Героям Небесної Сотні та вшанували подвиг усіх борців за Незалежність України хвилиною мовчання.

 

З нагоди Дня Гідності та Свободи курсанти Академії підготували літературно-музичну композицію «Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!», у якій розповіли про мужність і самовідданість прибічників європейського вибору України.

   

22/11/2017 14:46
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua