БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія відзначає День Державного Прапору та 26-у річницю Незалежності України

Академія відзначає День Державного Прапору та 26-у річницю Незалежності України

У Національній академії Служби безпеки України відбулися урочистості з нагоди найвизначніших державних свят.

 

Ректор навчального закладу Сергій Кудінов розпочав свій виступ з вітальної адреси Голови СБУ Василя Грицака, який підкреслив, що для справжньої Незалежності потрібні міцний національний дух, розвинуте почуття національної честі й національної гордості. «Усі ці чесноти сповна притаманні співробітникам Служби безпеки. Опинившись на передовій неоголошеної війни, вони мужньо і професійно виконують свій службовий і громадянський обов’язок», – зазначено у зверненні керівника національної спецслужби.

 

З нагоди свята очільник НА СБУ також наголосив на останніх важливих здобутках України, Служби безпеки та навчального закладу, серед яких особливої уваги заслуговує робота колективу Академії з ушанування пам’яті воїнів Другої світової війни та сучасних Героїв. «Віддані захисники України кожного дня доводять, що нікому не вдасться забрати те, що належить нам по праву: нашу свободу та нашу рідну землю», – зауважив ректор. Пам'ять загиблих бійців колектив Академії вшанував хвилиною мовчання.

 

Під час урочистостей керівник навчального закладу вручив особовому складу відомчі нагороди, а курсантам, твори яких увійшли до художньо-публіцистичної збірки «Україна. СБУ. Академія. 25 років», – авторські примірники. Також було оголошено про започаткування 1 вересня нової академічної традиції – щорічного відкритого літературного конкурсу «З Батьківщиною в серці» серед вихованців та випускників Національної академії СБ України, співробітників і членів їх родин.

 

Зі сцени у цей день також лунали привітання народних артистів України та художніх колективів, співробітників та курсантів навчального закладу. Кожна композиція виконавців була сповнена любов’ю до Батьківщини та вдячністю борцям за Незалежність. 

 

    

 

23/08/2017 15:16
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua