БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія розвиває співпрацю із навчальними закладами України з патріотичного виховання молоді

Академія розвиває співпрацю із навчальними закладами України з патріотичного виховання молоді

На запрошення керівництва Національної академії Служби безпеки України до відомчого вишу завітав творчий колектив школи №286 міста Києва, де навчався Марко Шпак – наймолодший зі співробітників української спецслужби, які віддали своє життя за Батьківщину.

 

До Дня Гідності та Свободи учні й випускники разом із вихованцями театру «Інкрустації» продемонстрували колективу НА СБУ літературно-музичну композицію «Герої не вмирають», присвячену учасникам АТО та випускникам школи, які загинули на сході України. Через вірші та пісні школярі показали своє зріле розуміння трагічних подій Революції Гідності та неоголошеної війни, розв’язаної Росією.


Співпраця між Академією та школою № 286 розпочалася з Уроку мужності, який викладачі НА СБУ провели для учнів старших класів у День знань. Вони розповіли молоді не лише про їх випускника М. Шпака, а й про завдання, які СБУ виконує на сході нашої держави, захищаючи її незалежність.

 

Керівництво Академії подякувало колективу школи за важливу роботу із вшанування пам’яті Героїв – випускників, загиблих від рук терористів на Донбасі, серед яких і співробітник СБУ.

 

 

Для учнів та вчителів школи співробітники Академії провели екскурсію територією навчального закладу, під час якої організували показовий виступ курсантів з рукопашного бою та продемонстрували можливості сучасного тиру.

 

    

19/11/2016 12:39
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua