БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Академія привітала своїх підшефних з Днем працівників освіти

Академія привітала своїх підшефних з Днем працівників освіти

Колектив Національної академії СБ України привітав педагогів школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом м. Києва з професійним святом працівників освіти.

 

Співробітники Академії висловили глибоку вдячність вчителям, які присвятили своє життя навчанню і вихованню особливих учнів – дітей зі зниженим слухом, яким потрібно приділяти більше уваги та сил для їх соціальної адаптації. «Ви даєте школярам не лише знання, а й можливості для їх реалізації у самостійному позашкільному житті. Своєю щоденною працею ви допомагаєте їм пристосуватися до оточуючого світу, розвиваєте їх здібності й таланти, тим самим прокладаючи їм шлях у щасливе майбутнє», – зазначили у вітальному слові представники НА СБУ.

 

Для вихованців і працівників школи Академія підготувала чимало подарунків, зокрема, було закуплено багато солодощів та продукти харчування.

 

Курсантський колектив художньої самодіяльності також привітав вчителів зі святом урочистим концертом, у програму якого входили танцювальні та вокальні номери, демонстрація бойових мистецтв. 

 

  

 

02/10/2015 18:31
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua