БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія презентувала освітні та наукові здобутки на «Відкритому майданчику СБУ»

Академія презентувала освітні та наукові здобутки  на «Відкритому майданчику СБУ»

Колектив Академії представив на «Відкритому майданчику СБУ» основні здобутки навчального закладу в освітній, науковій діяльності та виховній роботі.

 

З нагоди 26-ї річниці створення української спецслужби 23-24 березня у Центрі культури та мистецтв Служби безпеки України діяла експозиція, на якій презентовано останні технічні здобутки та професійні досягнення української спецслужби.

 

На урочистому відкритті заходу заступник Голови СБУ Віктор Кононенко розповів про останні зміни в роботі відомства. «Служба безпеки України продовжує дотримуватись курсу відкритості та прозорості, наскільки це дозволяє наша специфіка», – наголосив він.

 

  

 

Під час роботи «відкритого майданчика» усі охочі мали можливість дізнатися про специфіку діяльності ключових підрозділів СБУ, оглянути виставку зброї, екіпірування «альфівців» та пройти перевірку на поліграфі, а також ознайомитися з особливостями підготовки майбутніх співробітників Служби. Зокрема, Національна академія СБУ представила експозицію про вступну кампанію та навчання у виші, основні досягнення та інновації в освітній і науковій роботі. Інформативним і цікавим доповненням стали відеосюжети про «кузню кадрів СБУ», створені співробітниками Академії.

 

Також колектив НА СБУ презентував виставку картин «Невидима варта» та фотоекспозицію «Пам’ятаємо Вас, Герої», присвячені загиблим під час АТО співробітникам вітчизняної спецслужби.

 

28/03/2018 09:14
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua