БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Академія СБУ вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

Академія СБУ вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

Урочисте зібрання з нагоди пам’ятної дати ректор Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов розпочав зі звернення керівництва Служби безпеки до учасників бойових дій на території інших держав, у якому наголошено на великому внеску українських миротворців у забезпечення миру у світі, цінності їх досвіду й активної громадської позиції сьогодні.

 

Від себе керівник навчального закладу підкреслив, що тринадцять воїнів-інтернаціоналістів, які наразі є співробітниками Академії, своєю повсякденною наполегливою працею дарують впевненість світлому майбутньому України: «Ви – наша гордість і опора, гідний приклад для наслідування».

 

 

 

В усіх Інститутах закладу були організовані зустрічі з учасниками миротворчих операцій на території інших держав – Олександром Войтюком, Ігорем Тонконогом, Валентином Усатим, Миколою Шиліним та Володимиром Шлапаченком. Під час лекцій молодь дізналася маловідомі факти про героїчні подвиги та звитягу українців поза межами рідної землі.

 

Також представники Академії відвідали з привітаннями ветеранів – колишніх співробітників вишу, та подякували людям, які виконували військовий обов’язок мужньо й чесно.

 

На знак глибокої пошани Героям, які загинули в боях на території інших держав, курсанти принесли квіти до пам’ятника, встановленого на їх честь.

 

  

16/02/2018 14:29
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua