БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

«Академія СБУ випускає професіоналів найвищого класу» – перший заступник Міністра освіти і науки України

«Академія СБУ випускає професіоналів найвищого класу» – перший заступник Міністра освіти і науки України

У Національній академії Служби безпеки України на 25-у річницю її створення відбулося ранкове шикування та урочисте зібрання колективу навчального закладу.

 

У цей день до Академії завітали друзі та колеги – керівництво Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Національної академії правових наук України, Національного антикорупційного бюро України, Державної прикордонної служби України, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії прокуратури України, Інституту Управління державної охорони України, Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, благодійного фонду «Європейський міст», а також народний артист України Іво Бобул.

 

Відкриваючи урочисте зібрання, ректор Національної академії СБУ Сергій Кудінов розповів про історію заснування вишу та його сьогодення. «25 років тому перед навчальним закладом стояло амбітне завдання – готувати молодих, патріотичних фахівців, які здатні розбудовувати не лише спецслужбу, а й проголошену незалежну державу. І ми з цим справились. Академія по праву завоювала звання «кузня кадрів СБУ», – підкреслив очільник.

 

Колектив Академії з ювілеєм вітали і почесні гості навчального закладу. Зокрема, перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець у своєму зверненні високо оцінив рівень підготовки фахівців у НА СБУ: «Якість вищого навчального закладу визначається якістю його випускників. І впевнено можу сказати, що Академія випускає професіоналів найвищого класу – за всіма напрямами, за всіма спеціальностями. Без перебільшення, серед правоохоронних вишів ви є одним із очевидних лідерів».  

 

Сергій Кудінов висловив вдячність керівництву Міністерства освіти і науки України, колегам з вищих навчальних закладів та наукових організацій, громадським діячам, які підтримують Академію у впровадженні освітніх інновацій і прогресивних реформ. «Ми йдемо в ногу з часом і переймаємо кращий іноземний досвід. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші вихованці мали можливість розвиватися не лише інтелектуально та фізично, але й духовно. З нашими друзями, партнерами і однодумцями ми впевнено крокуємо вперед», – зазначив ректор Академії.

 

З нагоди ювілею за багаторічну співпрацю і досягнення в освітній, науковій та виховній діяльності почесні гості вручили нагороди керівництву та співробітникам навчального закладу.

 

Для запрошених учасників заходу також було організовано екскурсію в новоствореному залі історії НА СБУ та залі історії спецслужб України. Особливу зацікавленість гостей викликали мультимедійні лінгвістичні лабораторії, де вони дізналися про специфіку іншомовної підготовки Академії та на власні очі побачили, як навчаються курсанти. Для демонстрації навичок майбутніх офіцерів із рукопашного бою та стрільби були проведені показові заняття в електронно-вогневому комплексі та спортзалі.

 

  

 

У цей святковий день також відбулося урочисте шикування колективу Академії. Ректор Сергій Кудінов подякував кожному співробітнику за кропітку і наполегливу працю, від результатів якої залежить ефективність Служби безпеки України та безпека нашої держави. 

31/01/2017 13:17
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua