БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія СБУ відзначає 26-річчя

Академія СБУ відзначає 26-річчя

Урочистості до Дня Національної академії Служби безпеки України відбулися за участі керівництва вітчизняної спецслужби, представників Наглядової ради НА СБУ та інших почесних гостей.

 

Привітання Голови СБУ Василя Грицака з 26-ю річницею Академії зачитав ректор Сергій Кудінов. У вітальній адресі наголошено, що навчальний заклад пройшов яскравий шлях від Інституту підготовки кадрів до сучасного лідера серед військових вишів: «За цей час створився потужний колектив, у якому поєднався зрілий викладацький досвід, енергія молодості та патріотичні почуття».

 

Перший заступник Голови – Павло Демчина, який є куратором Академії, подякував науково-педагогічному складу за активну громадську позицію, наполегливу працю та професіоналізм, що спрямовані на якісну підготовку кадрового потенціалу СБУ. Також він побажав курсантам докласти максимум зусиль, щоб у майбутньому стати гідними звання офіцера Служби безпеки.

 

З нагоди свята слова привітання лунали і від представників Наглядової ради НА СБУ – радника Голови Служби Олександра Бєлова та першого заступника директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Власюка, які високо оцінили численні здобутки навчального закладу та пообіцяли всіляко сприяти подальшому розвитку та прогресу Академії.

 

Під час урочистостей кращі співробітники та вихованці отримали нагороди від керівництва Служби безпеки України та Міністерства освіти і науки України. Окрім цього, були оголошені переможці першого академічного літературного конкурсу «З Батьківщиною в серці», у якому взяли участь понад 100 робіт молодих авторів. Дипломи лауреатам у номінаціях «Проза» та «Поезія» вручила голова журі Галина Тарасюк, письменниця та кавалер ордена Княгині Ольги.

 

  

26/01/2018 16:09
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua