БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Академія СБУ та Острозька академія налагоджують плідну співпрацю

Академія СБУ та Острозька академія налагоджують плідну співпрацю

Представники Національної академії Служби безпеки України відвідали Національний університет «Острозька академія» та взяли участь у науково-практичній конференції «Освіта і наука у сфері національної безпеки: проблеми та пріоритети розвитку».

 

Для колективу НА СБУ була проведена екскурсія територією першої української академії, під час якої кожен мав змогу ознайомитися з музеєм історії НаУОА, підземною художньою галереєю, науковою бібліотекою, студентсько-викладацьким храмом преподобного Федора Острозького тощо. Представники Академії дізналися про історію та сучасність, нові напрями діяльності й основні здобутки Острозької академії і, зі свого боку, запросили викладачів та студентів відвідати єдиний в державі вищий навчальний заклад української спецслужби.

 

4 грудня студенти факультетів «Політологія» та «Національна безпека» Острозької академії здійснили візит до Академії СБУ. Молодь відвідала сучасний електронно-вогневий комплекс, де їм розповіли про особливості вогневої підготовки майбутніх офіцерів. Також у залі історії українських спецслужб, яка використовується як навчальна лабораторія, представники НаУОА дізналися про здобутки органів розвідки та контррозвідки різних історичних форм державності та національно-визвольних рухів в Україні, починаючи від часів Київської Русі до сучасності.

 

  

 

Не меншу зацікавленість у них викликала експозиція залу історії Національної академії СБУ, яка демонструє історичний шлях навчального закладу, особливості підготовки фахівців у сфері державної безпеки, наукові та спортивні здобутки, патріотичні акції та заходи з увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні й АТО. 

 

06/12/2017 11:23
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua