БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія СБУ та Острозька академія налагоджують плідну співпрацю

Академія СБУ та Острозька академія налагоджують плідну співпрацю

Представники Національної академії Служби безпеки України відвідали Національний університет «Острозька академія» та взяли участь у науково-практичній конференції «Освіта і наука у сфері національної безпеки: проблеми та пріоритети розвитку».

 

Для колективу НА СБУ була проведена екскурсія територією першої української академії, під час якої кожен мав змогу ознайомитися з музеєм історії НаУОА, підземною художньою галереєю, науковою бібліотекою, студентсько-викладацьким храмом преподобного Федора Острозького тощо. Представники Академії дізналися про історію та сучасність, нові напрями діяльності й основні здобутки Острозької академії і, зі свого боку, запросили викладачів та студентів відвідати єдиний в державі вищий навчальний заклад української спецслужби.

 

4 грудня студенти факультетів «Політологія» та «Національна безпека» Острозької академії здійснили візит до Академії СБУ. Молодь відвідала сучасний електронно-вогневий комплекс, де їм розповіли про особливості вогневої підготовки майбутніх офіцерів. Також у залі історії українських спецслужб, яка використовується як навчальна лабораторія, представники НаУОА дізналися про здобутки органів розвідки та контррозвідки різних історичних форм державності та національно-визвольних рухів в Україні, починаючи від часів Київської Русі до сучасності.

 

  

 

Не меншу зацікавленість у них викликала експозиція залу історії Національної академії СБУ, яка демонструє історичний шлях навчального закладу, особливості підготовки фахівців у сфері державної безпеки, наукові та спортивні здобутки, патріотичні акції та заходи з увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні й АТО. 

 

06/12/2017 11:23
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua