БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія СБУ стала співорганізатором круглого столу щодо пріоритетних напрямів розвитку кібербезпеки в Україні

Академія СБУ стала співорганізатором круглого столу щодо пріоритетних напрямів розвитку кібербезпеки в Україні

У Маріупольському державному університеті відбувся круглий стіл на тему «Кібербезпека у системі національної безпеки України: пріоритетні напрямки розвитку», співорганізатором якого виступила Національна академія СБУ.

 

Участь у заході взяли заступник Міністра інформаційної політики України Золотухін Д.Ю., представники Маріупольської міської ради, Донецької облдержадміністрації, УНП в Донецькій області, ГУ Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, НА СБУ, КНУ імені Тараса Шевченка, Запорізького національного технічного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса тощо.

 

Під час круглого столу відбулась активна дискусія й обмін досвідом між фахівцями-практиками та науковцями. Зокрема, учасники обговорили пріоритетні напрями розвитку кібербезпеки, ефективні методи протидії кіберзагрозам, необхідність удосконалення нормативно-правового забезпечення з цих питань, а також особливості професійної підготовки фахівців у цій галузі.

 

 

Так, заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, який є випускником Національної академії СБУ, особливу увагу у виступі звернув на важливості підготовки кваліфікованих кадрів для протидії кіберзлочинам та високу затребуваність таких фахівців у різних сферах.

 

Представники Академії СБУ у своїх доповідях порушили питання щодо діяльності національної спецслужби у сфері захисту критичної інфраструктури України від кібератак та впливу Вig Data (великих даних) на національну безпеку. Зокрема, заступник директора Інституту інформаційної безпеки НА СБУ Валентина Панченко наголосила на необхідності актуалізації наукових досліджень із питань протидії хакерам, які використовують Вig Data у злочинних цілях, та імплементації регламенту ЄС із захисту персональних даних в Україні.

08/05/2018 09:08
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua