БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Академія СБУ стала призером київської «Динаміади – 2017» з плавання

Команда Національної академії СБУ виборола «срібло» на чемпіонаті КМО ФСТ «Динамо» з плавання, який став завершальним етапом комплексних змагань «Динаміада – 2017».

Цьогоріч кращі плавці Академії боролися за перемогу із 6 командами-суперниками КФК правоохоронних органів міста Києва. Спортсмени НА СБУ продемонстрували високі результати, зокрема, команді вдалося вибороти «золото» на естафеті 4x50 м вільним стилем, а в індивідуальних заліках здобути перші місця на дистанції 100 м та 50 м вільним стилем. Серед наших лідерів – студент Інституту інформаційної безпеки Олексій Скубко, який не поступився перемогою діючим та майбутнім правоохоронцям.

Збірна Академії на чемпіонаті впевнено зайняла друге місце, програвши в загальному заліку лише представникам УДО України.

05/12/2017 17:18