БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

Академія СБУ – переможець чемпіонату з шахів і срібний призер з легкоатлетичного кросу серед правоохоронців столиці

Академія СБУ – переможець чемпіонату з шахів і срібний призер  з легкоатлетичного кросу серед правоохоронців столиці

Збірні команди Національної академії СБУ здобули «золото» й «срібло» на чемпіонатах з шахів та легкоатлетичного кросу серед збірних команд правоохоронних органів міста Києва за програмою комплексних змагань «Динаміада-2019».

Чемпіонат КМО ФСТ «Динамо» України з шахів відбувся у приміщенні шахово-шашкового клубу «Авангард» за участі 8 збірних команд. За результатами турніру, наші шахісти всьоме поспіль вибороли І місце, набравши 14 очок із 14 можливих.

Друге та третє місця посіли команди Управління державної охорони України та Головного управління Національної поліції у місті Києві.

У чемпіонаті з легкоатлетичного кросу на острові Долобецький (парк культури і відпочинку «Гідропарк») взяли участь 20 спортсменів, які виступили на дистанціях 1000 м і 3000 м.

Команда Академії складалася з 5 легкоатлетів та посіла почесне ІІ місце, поступившись лише збірній Національної гвардії України.

Журі нагородили переможців та призерів чемпіонатів дипломами, медалями й кубками.

19/06/2019 15:51