БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Академія СБУ перемогла на виставці у номінації «Інтеграція освіти, науки та практики»

Академія СБУ перемогла на виставці у номінації  «Інтеграція освіти, науки та практики»

Національна академія Служби безпеки України відзначена найвищою нагородою ІІ Виставки «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном», організованої за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Київської міської державної адміністрації.

 

На форумі Національна академія СБ України підтвердила свій високий рівень інноваційної діяльності та патріотичного виховання курсантів і студентів. Під час урочистої церемонії організатори заходу вручили керівництву Академії диплом лауреата Гран-прі у номінації «Інтеграція освіти, науки та практики».

 

 

Та основною метою участі колективу Національної академії СБУ у виставці була презентація відомчого навчального закладу, його досягнень. На численні запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків щодо умов вступу, переліку спеціальностей, специфіки навчання, подальшого працевлаштування тощо, фахово відповідали не лише співробітники Академії, а й її вихованці. Також, окрім консультацій від курсантів і студентів вишу, кожен відвідувач отримав буклет для вступників-2016 з вичерпною інформацією.

 

  

 

26/02/2016 19:04
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua