БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

8 медалей «Динаміади-2016» здобули легкоатлети та самбісти Академії

Збірні команди Служби безпеки України з легкої атлетики та боротьби самбо завоювали друге і третє командні місця на чемпіонатах Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з неолімпійських видів спорту. Комплекти медалей «Динаміади-2016» цього року розігрували у м. Одеса серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

На урочистому відкритті учасників змагань привітав перший заступник Голови ФСТ «Динамо» України Корж В.П. та керівники силових структур Одеської області. На цьому престижному турнірі свої відомства представляли найсильніші спортсмени збірних команд правоохоронних органів України.

У напруженій боротьбі з легкоатлетичного кросу на дистанціях 1000 м, 3000 м та 5000 м збірна команда Служби безпеки України, яку представляли співробітники та курсанти Національної академії СБУ, завоювала почесне друге місце.

У захоплюючих сутичках пройшли змагання з боротьби самбо, де спортсмени Академії показали свою майстерність, бійцівський характер та витривалість. За результатами турніру вони завоювали третє загальнокомандне місце, а в особистій першості здобули 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові нагороди.

Колектив навчального закладу щиро вітає спортсменів збірної СБУ із високими досягненнями та бажає майбутніх успіхів у професійній діяльності!

20/09/2016 08:37