БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

75 студентів поповнили лави військових, присягнувши на вірність Українському народові

75 студентів поповнили лави військових, присягнувши на вірність Українському народові

У Національній академії СБУ відбулася урочиста церемонія складання Військової присяги та випуску офіцерів запасу, які успішно пройшли двохрічне навчання у навчальному закладі української спецслужби.

 

Серед цьогорічних випускників – студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки НА СБУ та Національного університету фізичного виховання і спорту України, деякі з яких вже побували у районі проведення АТО як волонтери.

 

За час навчання молодь здобула знання та вміння за п’ятьма військовими спеціальностями, пов’язаними із організацією і веденням психологічної й інформаційної боротьби, а також захистом інформації. Фінішним випробуванням для них став табірний збір, де студенти у польових умовах відпрацювали навички з тактичної, вогневої, інженерної, медичної та стройової підготовки, військової топографії тощо.  

 

Із вступом у військове життя юнаків та дівчат привітав перший проректор Академії Володимир Серіков. Він наголосив, що Військова присяга – це не лише документ юридичної сили, який підтверджує приналежність громадянина до військової служби, а й непорушний закон військовослужбовця, інструкція для усвідомлення його ролі як воїна-оборонця своєї держави.

 

До офіцерів звернулася і матір одного із випускників, яка підкреслила, що у такий складний для України час, коли на сході йде неоголошена війна, ця молодь обрала нелегкий, але такий правильний шлях патріота і захисника безпеки нашої Батьківщини.

 

  

27/07/2016 10:19
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua