БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

30-ті роковини трагедії без терміну давності: колектив Академії відвідав ЧАЕС та подякував ліквідаторам наслідків ядерної аварії

30-ті роковини трагедії без терміну давності: колектив Академії відвідав ЧАЕС та подякував ліквідаторам наслідків ядерної аварії

Напередодні 30-х роковин техногенної катастрофи офіцери та вихованці Національної академії Служби безпеки України разом зі співробітниками Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області приїхали до Чорнобиля, щоб вшанувати подвиг борців із нищівною радіацією та на власні очі побачити епіцентр трагедії.

 

Після мітингу-реквієму, присвяченому пам'яті жертв Чорнобильської аварії, вихованці Академії відвідали ЧАЕС, де оглянули напівзруйнований 4-ий енергоблок, що засвідчує страшні наслідки аварії без терміну давності, та новий гігантський об’єкт «Укриття», яким планують накрити реактор. На території станції молодь поклала квіти до Стіни пам’яті, на якій викарбувані імена загиблих ліквідаторів аварії зі словами «Життя заради життя».

 

    

 

Колектив Академії також відвідав меморіал героям-рятувальникам, щоб віддати шану тим, хто першими вступив у боротьбу зі смертоносним атомом і ціною свого життя захистив світ від ядерної біди.

 

26 квітня у день Чорнобильської трагедії в Академії відбулася зустріч курсантів зі співробітниками навчального закладу, які брали безпосередню участь у боротьбі з невидимим ворогом. Після перегляду документального фільму «Битва за Чорнобиль», ліквідатори розповіли про своє перебування в зоні катастрофи. Керівництво та вихованці Академії подякували борцям із радіацією за їх героїзм, мужність і самовідданість.

 

  

27/04/2016 16:18
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua