БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

27-а річниця Національної академії СБУ: професіоналізм, патріотизм, відповідність практиці та сучасність

27-а річниця Національної академії СБУ: професіоналізм,  патріотизм, відповідність практиці та сучасність

Напередодні Дня створення Національної академії Служби безпеки співробітники вишу отримали нагороди та військові звання.

 

Участь в урочистому зібранні взяли радник патронатної служби Апарату Голови СБУ, голова Наглядової ради НА СБУ Олександр Бєлов, заступник начальника УРОС СБУ Ігор Невінчаний, а також представники оперативних підрозділів Служби.  

 

Увесь колектив зі святом привітав ректор Академії Сергій Кудінов, який передав вітання від Голови Служби безпеки України Василя Грицака. «СБУ – одна з небагатьох спецслужб країн Європи, що у своїй структурі має власний заклад вищої освіти, яким ми по-справжньому пишаємося! За 27 років Академія стала одним із кращих вишів серед військових і правоохоронних структур. Її перші випускники продовжують служити на благо нашої країни, очолюють регіональні органи та підрозділи СБУ й навчають молоде покоління офіцерів. Сотні колишніх курсантів Академії відзначені державними і відомчими нагородами, в тому числі за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України», – підкреслив у вітальній адресі керівник Служби.

 

У зверненні також наголошено, що Академія стала головним осередком патріотичного виховання в системі СБУ та увічнення пам’яті Героїв Служби.

 

Ректор НА СБУ додав, що висока оцінка керівництва Служби безпеки та регіональних органів свідчить, що праця колективу важлива й відчутна в кожному підрозділі Служби: «Ми йдемо правильним курсом, дотримуючись головних засад і принципів нашого закладу, таких як професіоналізм, патріотизм, відповідність практиці та сучасність. Водночас, нам не можна зупинятися на досягнутому, бо саме від нас залежить, хто захищатиме безпеку України в найближчому майбутньому».  

 

На важливій ролі Академії в історії становлення Служби наголосив Олександр Бєлов. Він розповів, як із перших років незалежності нашої держави в стінах навчального закладу створювалася Концепція національної безпеки України.

 

До привітань у цей день долучився Академічний ансамбль пісні і танцю Національної гвардії України, до складу якого входять народні та заслужені артисти України. Вони презентували колективу Академії СБУ святкову програму – вокальні та хореографічні композиції, що піднімають бойовий дух і залишають незабутні враження.

 

  

25/01/2019 19:54
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua