БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини {JOURNAL_BUTTON}

22 роки Конституції – оберегу української державності

22 роки Конституції – оберегу української державності

У Національній академії Служби безпеки України відбулися заходи з нагоди визначного національного свята – Дня прийняття Конституції України.

 

Урочисте зібрання т.в.о. ректора НА СБУ Сергій Фальченко розпочав зі звернення Голови СБУ Василя Грицака, у якому керівник національної спецслужби привітав колектив вишу з однією із найважливіших подій в історії українського народу.

 

«Основний Закон нашої держави є символом незламної сили волі та волелюбності українців. Увібравши найкращі державотворчі традиції та гуманістичні цінності, Конституція заклала фундаментальні основи української державності», – підкреслив Василь Грицак.

 

У вітальній адресі наголошено, що виконуючи свій конституційний обов’язок, співробітники СБУ щоденно стоять на варті національної безпеки заради повернення миру й злагоди на нашу землю.

 

За вагомі досягнення в освітній діяльності під час урочистостей були відзначені кращі співробітники Академії.

 

 

 

Напередодні Дня Конституції у НА СБУ також провели круглий стіл «Історія вітчизняного та зарубіжного конституціоналізму: порівняльний аспект». У ході обговорень майбутні офіцери української спецслужби розглянули питання державотворення й становлення конституційної системи України та досвід Німеччини, Ізраїлю, Китаю, США, країн пострадянського простору.

 

У читальній залі, де відбувався круглий стіл, усі охочі змогли ознайомитися з виставкою фотоматеріалів й архівних документів, котрі ілюструють процес прийняття Основного Закону нашої держави та розвиток конституційного права в Україні.

 

До 22-ої річниці прийняття Конституції України курсанти першого курсу імені Андрія Кузьменка поклали квіти до пам’ятника гетьмана Пилипа Орлика – автора однієї з перших конституцій у світі.  

 

  

27/06/2018 16:32
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua