БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Новини

Курсанти Академії підготували виставу-реквієм, присвячену пам’яті загиблих співробітників СБУ

 Курсанти Академії підготували виставу-реквієм, присвячену пам’яті загиблих співробітників СБУ

Вистава-реквієм «Війна без строку…», присвячена пам’яті загиблих співробітників СБУ, відбулась у навчальному закладі національної спецслужби напередодні 24-ої річниці Служби безпеки України.

 

Курсанти Академії від імені Героїв розповіли вражаючі історії їх життя і подвигу. Біографічні дані та фотоматеріали, отримані від родичів загиблих, поєднані з почуттями молодих акторів дозволили правдивіше відтворити останні спецзавдання захисників України, їхні характери і мрії, а також створити зворушливу атмосферу, яка не залишила байдужим жодного глядача у залі.

 

Переглянути виставу-реквієм та віддати шану учасникам АТО, які склали голови заради збереження державного суверенітету і територіальної цілісності України, прийшли представники Управління роботи з особовим складом СБУ, співробітники й вихованці Академії, члени родин загиблих.

 

  

 

У цей день курсанти, слухачі, студенти та офіцери Академії також вшанували Героїв покладанням квітів до пам’ятника полеглим співробітникам Служби безпеки, відкритого на території навчального закладу. 

 

  

24/03/2016 00:05
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua