БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Актуально

АНОНС: запрошуємо до участі у ІX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави»

АНОНС: запрошуємо до участі у ІX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави»

Національна академія Служби безпеки України запрошує взяти участь у ІX  Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави», яка відбудеться 30 березня 2018 року в Національній академії Служби безпеки України (адреса: м. Київ, вул. М. Максимовича, 22, початок о 10:00). Конференція проводиться спільно з Науково-дослідним інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України та Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

 

Мета конференції: обговорення актуальних питань забезпечення інформаційної безпеки України, захисту інформаційного простору України, формування системи забезпечення кібернетичної безпеки України, удосконалення вітчизняного законодавства у сфері охорони державної таємниці та службової інформації, міжнародної взаємодії у сфері забезпечення інформаційної безпеки, удосконалення змісту вищої освіти фахівців з інформаційної безпеки держави.

 

Передбачається робота конференції у секціях за напрямами:

1) державно-правові проблеми забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки України та шляхи їх вирішення;

2) розвиток стратегічних комунікацій як передумова інформаційної безпеки держави;

3) удосконалення системи охорони державної таємниці та службової інформації України з урахуванням досвіду проведення АТО;

4) погляд на проблеми управління інформаційною безпекою держави молодих вчених і студентів.

 

Умови участі у конференції:

для участі у конференції просимо до 5 березня 2018 року зареєструватися шляхом заповнення електронної форми за посиланням https://goo.gl/22ddfi та завантажити (використовуючи інтерфейс форми) файл тез доповіді, назвавши його кирилицею відповідно до прізвища та ініціалів автора (всіх співавторів).

 

Важливо! У межах запланованих заходів конференції не допускається використання матеріалів, які містять інформацію з обмеженим доступом.

Для участі у конференції також просимо ознайомитися з вимогами до оформлення тез доповіді.

 

Електронна заявка на участь у конференції розміщена за посиланням: https://goo.gl/22ddfi

 

Участь у конференції є безоплатною.

Телефони оргкомітету конференції: (044) 527-75-40; (044) 527-74-17.

23/02/2018 01:55
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua