БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider746slider745slider744slider743slider742slider741slider740slider739slider722slider734

Є діти, яким особливо потрібна увага й турбота: студенти Академії СБУ відвідали школу-інтернат на Київщині

Молодь Інституту інформаційної безпеки Національної академії СБУ завітала до вихованців «Трипільського навчально-реабілітаційного центру» у село Трипілля Обухівського району Київської області.

Стелу пам’яті підполковника СБУ Ігоря Горбенка відкрили в Академії СБУ рідні загиблого Героя

Напередодні Дня Служби безпеки України в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ відкрили стелу пам’яті підполковника СБУ Ігоря Горбенка, який разом із колегами загинув у збитому терористами гелікоптері 24 червня 2014 року.

Представники Академії СБУ взяли участь у міжнародній конференції з ґендерної тематики за підтримки ООН Жінки в Україні

19-20 березня в Києві відбулась Міжнародна конференція “Врахування ґендерних питань у навчальних програмах закладів вищої освіти сектору безпеки оборони”, у ході якої розробили методологію комплексної інтеграції ґендерних питань з покроковою інструкцією.

Співробітниці Академії СБУ Валентина та Віта Семеренко у складі збірної України вибороли «бронзу» на чемпіонаті світу з біатлону

На чемпіонаті світу з біатлону в місті Естерсунд (Швеція) представниці національної жіночої збірної – Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Валентина та Віта Семеренко – здобули третє місце в естафеті 4х6 км. (Фото: Reuters)

У Кременчуці відбувся IV Всеукраїнський турнір із дзюдо, присвячених пам’яті загиблих співробітників СБУ

Представники Національної академії Служби безпеки України – титуловані чемпіони Європи та світу з дзюдо Станіслав Бондаренко та Сергій Дребот привітали молоде покоління дзюдоїстів і вручили їм почесні нагороди.

Олімпіада з перекладу в Академії СБУ всьоме об’єднала студентів та курсантів українських вишів

У Національній академії Служби безпеки України відбулась олімпіада з перекладу (англійська, німецька, французька мови) за участі 50 представників із 13 закладів вищої освіти.

В Академії СБУ розпочато набір 2019 року на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

До 20 травня Національна академія Служби безпеки України приймає заяви чи рапорти від громадян України, які виявили бажання проходити військову підготовку у виші.

Український доброволець – символ небайдужості, твердої громадянської позиції та братерства

14 березня в Національній академії Служби безпеки України відбулась зустріч із добровольцем, учасником АТО та волонтером Володимиром Фаренюком.

«Об’єднані мрією» – відеосюжет з нагоди Дня Академії СБУ

До 27-ї річниці Національної академії Служби безпеки України створено відеоролик, в основі якого – історії курсантів І курсу набору 2018 року про те, чому молоді хлопці й дівчата з різних куточків нашої держави вирішили стати офіцерами СБУ.

В Одесі студенти Академії СБУ долучилися до Всеукраїнської акції на підтримку військовополонених моряків (відео)

В Одеському морському порту на фрегаті «Гетьман Сагайдачний» відбулася студентська акція на підтримку двадцяти чотирьох українських військовополонених моряків. Захід відбувся за участі першої леді Марини Порошенко, Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка.
Працівникам режимно-секретних органів
Національна академія СБУ регулярно проводить набір на платні курси підвищення кваліфікації фахівців режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, що провадять діяльність пов'язану з державною таємницею.
Мовна сертифікація співробітників СБУ: методика проведення та корисні рекомендації до самопідготовки
Порядок, методика проведення мовної сертифікації, критерії оцінювання та рекомендації до самопідготовки – все це детально роз’яснено у Програмі проведення мовної сертифікації співробітників Служби безпеки України. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua