БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider605slider604slider603slider602slider601slider600slider598slider599slider597slider596

«Музи генія»: шевченківські дні в Академії СБУ

У Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки НА СБ України відбувся вечір пам'яті Тараса Григоровича Шевченка, на якому студенти презентували літературно-музичну композицію «Музи генія».

У Чернігові Академія СБУ провела благодійний вечір пам’яті загиблих Героїв

Напередодні 26-ї річниці створення Служби безпеки України колектив Національної академії СБУ презентував у Чернігові виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта», присвячені загиблим під час проведення антитерористичної операції співробітникам української спецслужби.

Герої за покликом серця: українські добровольці зустрілися з курсантами Академії

14 березня, у День українського добровольця, до Національної академії СБУ поспілкуватися з майбутніми офіцерами спецслужби завітали одні з перших бійців добробату «Донбас».

Ректору Академії СБУ вручено кубок переможця київської «Динаміади-2017»

На конференції Київської міської організації ФСТ «Динамо» України  відбулося урочисте нагородження переможців та призерів «Динаміади-2017» серед колективів правоохоронних органів Києва. 

Українська збірна біатлоністів здобула «срібло» на етапі Кубку світу

На етапі Кубка світу у фінському Контіолахті «срібло» у змішаній естафеті виборола збірна України з біатлону, до складу якої увійшли співробітниця Національної академії СБУ Віта Семеренко, Анастасія Меркушина, Артем Прима та Дмитро Підручний.

В Академії СБУ відбулась зустріч курсантів з експертами Консультативної місії ЄС в Україні

Курсанти Національної Академії СБУ в ході відкритого діалогу розглянули ключові питання співпраці Служби безпеки України з Консультативною місією Європейського Союзу та перспективи реформування сектору безпеки в найближчому майбутньому.

У Черкасах Академія СБУ провела благодійний захід на честь загиблих співробітників СБУ

У рамках всеукраїнського благодійного туру курсанти Академії СБУ провели у Черкасах вечір пам’яті загиблих під час проведення антитерористичної операції співробітників Служби безпеки України. Вони представили виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта».

Vivat магістрам Інституту інформаційної безпеки-2018!

У Національній академії Служби безпеки України відбувся випуск фахівців у сфері інформаційної безпеки за спеціальностями «Право», «Кібербезпека» та «Менеджмент».

Курсанти Академії СБУ поспілкувалися з видатним новатором української поезії Анатолієм Мойсієнком

У Національній академії СБУ проведено зустріч колективу навчального закладу з вітчизняним поетом-модерністом, мовознавцем, перекладачем Анатолієм Мойсієнком, який очолює кафедру сучасної української мови в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка.

В Академії обрали переможців І туру Фестивалю «Таланти твої, СБУ»

У Національній академії Служби безпеки України підбили підсумки та обрали переможців І туру Фестивалю самодіяльної художньої творчості «Таланти твої, СБУ» серед співробітників та їх дітей, курсантів і студентів вишу. Церемонія нагородження відбулася в перший день весни за участі керівництва НА СБУ та членів журі.
АНОНС: запрошуємо до участі у ІX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави»
Національна академія Служби безпеки України запрошує взяти участь у ІX  Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави», яка відбудеться 30 березня 2018 року в Національній академії Служби безпеки України (адреса: м. Київ, вул. М. Максимовича, 22, початок о 10:00). 
Правила прийому до Національної академії СБУ (у запитаннях і відповідях)
У 2018 році Службою безпеки України оголошений прийом до Академії громадян України на навчання за спеціальностями (спеціалізаціями): “Державна безпека”, “Філологія”, «Менеджмент», «Право» та «Кібербезпека».

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua