БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider575slider574slider573slider571slider569slider572slider570slider568slider567slider566

З думкою про дітей: молодь Академії провела благодійну акцію напередодні Нового року

27 грудня студенти Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України привітали з новорічними святами вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Переяслав».

В Академії провели новорічне свято для дітей

Напередодні Нового 2018 року та Різдва Христового більше сотні дітей співробітників Національної академії Служби безпеки України відвідали новорічну ялинку в навчальному закладі. 

Брейн-ринг серед майбутніх правознавців з нагоди Всеукраїнського тижня права

У Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки НА СБУ з нагоди Всеукраїнського тижня права проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» серед студентів 2 та 3 курсів, які навчаються за спеціальністю  «Право». 

Для дітей підшефної школи-інтернату на Свято Миколая курсанти Академії влаштували справжню казку

19 грудня колектив Національної академії Служби безпеки України традиційно завітав з подарунками до вихованців школи-інтернату №9.

У Маріуполі колектив Академії СБУ провів благодійний вечір пам'яті полковника Олександра Хараберюша

Національна академія Служби безпеки України презентувала виставку картин «Невидима варта» та виставу-реквієм «Війна без строку…», присвячені пам’яті полковника СБУ Олександра Хараберюша, який загинув внаслідок теракту у березні 2017 року в центрі Маріуполя.

В Академії СБУ провели курсантську конференцію іноземними мовами щодо сучасних механізмів забезпечення інформаційної безпеки

У Національній академії Служби безпеки України відбулася VI Міжвузівська курсантська науково-практична конференція іноземними мовами «Сучасні механізми забезпечення інформаційної безпеки (зарубіжний досвід)». 

Співробітниці Академії – плавчиня Дарина Зевіна та фехтувальниця Ольга Харлан тріумфували на міжнародних змаганнях

Українка Дарина Зевіна виборола «срібло» на чемпіонаті Європи з плавання (на короткій воді), який проходив з 13 по 17 грудня в Копенгагені (Данія), а олімпійська призерка Ольга Харлан виграла етап Гран-прі Кубку світу з фехтування на шаблях в Канкуні (Мексика).

Голова СБУ передав Послу Казахстану рештки воїна Другої світової війни, знайденого курсантами Академії і пошуковцями

Голова Служби безпеки України Василь Грицак передав рештки казахстанського воїна Другої світової війни Надзвичайному і повноважному Послу Республіки Казахстан в Україні Самату Ордабаєву для перепоховання на Батьківщині. 

«Фільм «Кіборги» має побачити кожен українець» – молодь Академії СБУ

Понад 300 вихованців та співробітників Національної академії СБУ у перший тиждень прокату відвідали покази фільму «Кіборги» про війну і героїзм українських воїнів на Сході України. 

Національна академія СБУ та Національний університет «Острозька академія» підписали договір про співпрацю

13 грудня ректор Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов та ректор Національного університету «Острозька академія» Герой України Ігор Пасічник уклали договір про співпрацю між закладами вищої освіти. 
Працівникам режимно-секретних органів
Академія запрошує на курси підвищення кваліфікації фахівців РСО державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, що провадять діяльність пов'язану з державною таємницею. Навчання здійснюється за напрямом підготовки “Організація захисту інформації з обмеженим доступом" (ліцензія МОН України АД№073221).
Мовна сертифікація співробітників СБУ: методика проведення та корисні рекомендації до самопідготовки
Порядок, методика проведення мовної сертифікації, критерії оцінювання та рекомендації до самопідготовки – все це детально роз’яснено у Програмі проведення мовної сертифікації співробітників Служби безпеки України. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua