БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider317slider316slider315slider314slider312slider313slider311slider310slider307slider306

Академія привітала своїх підшефних з Днем працівників освіти

Колектив Національної академії СБ України привітав педагогів школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом м. Києва з професійним святом працівників освіти.

Лондонські детективи розкривають для оперативників СБУ професійні секрети розслідування фінансових злочинів

Експерти з Великобританії розпочали в Національній академії Служби безпеки України курси для співробітників оперативних підрозділів СБУ з протидії відмиванню коштів та повернення в країну злочинно виведених  з неї фінансових активів.

В Академії відзначили День партизанської слави

У День партизанської слави вихованці, слухачі та співробітники Національної академії СБ України вшанували пам'ять загиблих народних месників, котрі до останньої хвилини життя виборювали свободу для українського народу, а також відвідали ветерана підпільно-партизанського руху, який вистояв лихоліття Другої світової війни.

В Академії обговорили досвід участі співробітників СБ України в АТО

Науковці та практики Служби безпеки України обговорили досвід участі спецслужби в умовах проведення АТО під час роботи відомчої науково-практичної конференції, організованої в Національній академії СБУ на виконання рішення керівництва СБ України. 

Перший курс імені Руслана Лужевського присягнув на вірність Українському народові

Голова Служби безпеки України Василь Грицак привітав нових курсантів Академії зі складанням присяги та присвоїв їхньому курсу ім’я загиблого Героя України майора СБУ Руслана Лужевського.   

В Академії створили відеоприсвяту капітану СБУ Віктору Мандзику, який героїчно загинув на Сході України

У Національній академії Служби безпеки України завершено роботу над відеосюжетом про капітана СБУ Віктора Мандзика, який загинув у Волновасі під час виконання службового обов’язку. Цей фільм створено в рамках академічного проекту «Пам’ятаємо», присвяченого співробітникам спецслужби, які віддали життя, захищаючи цілісність України.

В Академії студенти склали Військову присягу

У Національній академії СБУ Військову присягу на вірність Українському народові склали 69 студентів, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.
Голова Служби безпеки України Василь Грицак привітав та вручив нагороди співробітникам Національної академії СБУ – переможцям і призерам Перших Європейських ігор та Чемпіонату світу-2015 з біатлону. 

В Академії відбувся випуск бакалаврів Інституту інформаційної безпеки

2 липня 2015 року в Національній академії СБ України відбувся урочистий випуск студентів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальностями «Управління інформаційною безпекою» та «Організація захисту інформації з обмеженим доступом». 

Перемоги співробітників Академії на І Європейських іграх

З 12 по 28 червня 2015 року співробітники Національної академії СБУ у складі української збірної взяли участь у І Європейських іграх, що проходили у м. Баку (Азербайджан). 
Працівникам режимно-секретних органів
Академія запрошує на курси підвищення кваліфікації фахівців РСО державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, що провадять діяльність пов'язану з державною таємницею. Навчання здійснюється за напрямом підготовки “Організація захисту інформації з обмеженим доступом" (ліцензія МОН України АД№073221).
Інновації вступної кампанії – 2015
На виконання Стратегії національної безпеки України та з метою задоволення потреб СБУ у кваліфікованих фахівцях у 2015 році в Академії збільшено обсяг прийому курсантів за спеціальністю «Державна безпека» на 50 осіб та введено нову спеціальність «Правознавство» (спеціалізація – інформаційна безпека). 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua