БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider300slider307slider306slider305slider304slider303slider302slider301slider298

Абітурієнту! Вступна кампанія 2015 року!

Щоб абітурієнти змогли детальніше дізнатися про спеціальності, які пропонує Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки, навчальний заклад презентує узагальнену інформацію про умови вступу, вартість навчання та перелік конкурсних предметів. 

В Академії відбувся випуск бакалаврів Інституту інформаційної безпеки

2 липня 2015 року в Національній академії СБ України відбувся урочистий випуск студентів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальностями «Управління інформаційною безпекою» та «Організація захисту інформації з обмеженим доступом». 

Перемоги співробітників Академії на І Європейських іграх

З 12 по 28 червня 2015 року співробітники Національної академії СБУ у складі української збірної взяли участь у І Європейських іграх, що проходили у м. Баку (Азербайджан). 

Академія долучилася до спортивної акції «Україна – моя рідна країна!»

28 червня 2015 року на честь Дня Конституції України понад два десятки курсантів Академії разом із викладачами кафедри спеціальної фізичної та бойової підготовки долучились до ІІ-го легкоатлетичного пробігу під гаслом «Україна – моя рідна країна!»

В Академії відзначили День Конституції України

24 червня 2015 року у Національній академії Служби безпеки України проведено круглий стіл «Конституційний процес в Україні: історія та сучасність» за участі науково-педагогічного складу та курсантів навчального закладу, присвячений 19-ій річниці прийняття Конституції України. 
Колектив Національної академії Служби безпеки України привітав переможницю інтерактивного конкурсу дитячої творчості «СБУ очима дітей» у номінації «Малюнки», якою стала донька співробітника навчального закладу Анна.

В Академії вшанували жертв війни в Україні

22 червня 2015 року в Національній академії СБУ відзначили День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, який щороку нагадує про мільйони загиблих співвітчизників у Другій світовій війні.

В Академії відбулися урочистості з нагоди випуску офіцерів Служби безпеки України

19 червня 2015 року в Національній академії Служби безпеки України відбулася церемонія вручення дипломів про вищу освіту випускникам та присвоєння їм перших офіцерських звань.

Вихованці Академії перемогли у конкурсі наукових робіт, проведеному у рамках престижної міжнародної конференції

Під патронатом Президента України 27 травня 2015 року Служба безпеки України провела VII міжнародну конференцію «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб» на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія». 
В Академії розпочато прийом документів кандидатів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу
Національна академія Служби безпеки України проводить конкурсний відбір серед студентів 2-х курсів (денної форми навчання) вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, які здобувають освітній ступінь бакалавра, для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.
Увага! СБУ продовжує термін подачі заяв на заміщення вакантної посади ректора Національної академії Служби безпеки України
Служба безпеки продовжує термін подачі документів на заміщення вакантної посади ректора Національної академії СБУ до 22 липня 2015 року для забезпечення участі максимальної кількості кандидатів у конкурсі.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua