БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider250slider249slider248slider247slider246slider244slider245slider241slider243slider242

Вихованці Академії взяли участь у Марші Єдності пам'яті жертв тероризму

За ініціативи курсантського та студентського самоврядування, працівників і офіцерів Національної академії СБУ, підтриманої керівництвом Служби безпеки України, 18 січня 2015 року понад 300 курсантів та студентів навчального закладу вітчизняної спецслужби  долучилися до Маршу Єдності пам'яті жертв тероризму.

Академію відвідала донька загиблого Героя України, полковника СБУ Олександра Аніщенко

13 січня 2015 року на запрошення керівництва Національної академії Служби безпеки України навчальний заклад відвідала Марія Аніщенко – донька полковника СБУ Олександра Григоровича Аніщенка, якому за виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України присвоєно звання Герой України (посмертно).
Напередодні Нового року та Різдва Христового в Національній академії Служби безпеки України відбулася низка святкових заходів для вихованців навчального закладу, співробітників та їх родин.

Курсанти Академії нагороджені особливими відзнаками Департаменту контррозвідки СБУ

Напередодні річниці створення Департаменту контррозвідки Служби безпеки України 26 грудня 2014 року керівництво та співробітники ДКР презентували свій підрозділ співробітникам та курсантам Академії.

Допомога пораненим бійцям АТО

Напередодні новорічних свят співробітники Національної академії СБ України провідали поранених бійців АТО, які знаходяться на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України.

Разом подаруємо дітям свято!

Колектив Національної академії Служби безпеки України завітав до вихованців підшефних установ з подарунками, щоб привітати їх з улюбленим дитячим святом – Днем Святого Миколая.

Науково-практичний семінар з підвищення кваліфікації працівників органів державної влади

18 грудня 2014 року в Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки Національної академії СБ України спільно з Департаментом охорони державної таємниці та ліцензування було проведено семінар з підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом.

Академія презентувала експозицію «Дні пам’яті жертв голодомору» в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

На виконання ініціативи Голови СБ України В.Наливайченка, науковці та курсанти Національної академії Служби безпеки України продовжують презентувати тематичну виставку про геноцид Українського народу 1932-1933 рр. у провідних українських вищих навчальних закладах. 

Нові нагороди українських спортсменів

7 грудня 2014 року на першому етапі Кубку світу в шведському Естерсунді українська біатлоністка – співробітник Національної академії Служби безпеки України Валентина Семеренко виборола ІІ місце у 10-кілометровій гонці переслідування.

9-ий номер газети "Без грифу секретності"

В Академії видано черговий номер газети, присвячений пам’яті жертв голодоморів та вшануванню подвигів учасників АТО на сході України.
В Академії видано літературний альманах "З Батьківщиною в серці", присвячений учасникам АТО
У збірку увійшли поетичні, публіцистичні та прозові твори курсантів, студентів, викладачів і співробітників навчального закладу, а також членів їхніх сімей. На сторінках альманаху мовою художнього слова автори висловили власну громадянську позицію та підтримку Захисникам України, які сьогодні відстоюють територіальну цілісність нашої держави.
Набір на курси підвищення кваліфікації працівників РСО
Академія проводить набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua