БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider394slider393slider392slider391slider390slider389slider388slider387slider386slider385

Відзначення 25-ої річниці Незалежності України

З нагоди ювілею країни та Дня Державного прапору України у Національній академії СБУ провели низку урочистих і святкових заходів.

Олімпійську «бронзу» у стрибках у висоту завоював співробітник НА СБУ Богдан Бондаренко

Відомий легкоатлет, чемпіон світу зі стрибків у висоту Богдан Бондаренко здобув для України другу бронзову медаль Олімпійських ігор-2016. 

Співробітниця Академії Ольга Харлан разом із українською збірною фехтувальниць завоювала «срібло» Олімпіади-2016

13 серпня збірна шаблісток України – Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Олена Вороніна – виборола срібну медаль ХХХІ Олімпійських ігор.

Співробітниця Академії СБУ Ольга Харлан завоювала для України першу бронзову медаль ХХХІ Олімпійських ігор

Відома фехтувальниця – спортсменка Служби безпеки України Ольга Харлан принесла національній збірній другу медаль Олімпіади. 

75 студентів поповнили лави військових, присягнувши на вірність Українському народові

У Національній академії СБУ відбулася урочиста церемонія складання Військової присяги та випуску офіцерів запасу, які успішно пройшли двохрічне навчання у навчальному закладі української спецслужби.

Представники СБУ та Академії взяли участь у проводах українських спортсменів на ХХХІ Олімпійські ігри

Церемонія урочистих проводів спортсменів Служби безпеки України та їх колег із Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», які здобули ліцензії на право участі в ХХХІ Олімпійських іграх, відбулася у Палаці культури та мистецтв МВС України.

Випуск спеціалістів за спеціальністю «Організація захисту інформації з обмеженим доступом»

8 липня 2016 року у Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України відбувся урочистий випуск спеціалістів за спеціальністю «Організація захисту інформації з обмеженим доступом».

В Академії відбувся випуск бакалаврів Інституту інформаційної безпеки

1 липня 2016 року в Національній академії Служби безпеки України відбувся урочистий випуск студентів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальностями «Управління інформаційною безпекою» та «Організація захисту інформації з обмеженим доступом».

Відзначення Дня Конституції України

З нагоди річниці прийняття Конституції України офіцери і курсанти Академії разом зі співробітниками Центрального управління СБ України вшанували пам’ять та поклали квіти до пам’ятника автора першої української конституції гетьмана Пилипа Орлика.

З присвятою І.Франку: вечір пам’яті Генія, що творив, випереджаючи час

У Національній академії СБУ відбувся творчий вечір пам’яті Івана Франка за участі його рідного внука, присвячений 160-річчю від дня народження та 100-річчю від дня смерті Великого Каменяра.
Внесено зміни до правил прийому до Національної акадкмії Служби безпеки України
23 червня 2016 року затверджено Зміни до Правил прийому до Національної академії Служби безпеки України у 2016 році. Детальнішу інформацію дивіться тут.    
Підготовка офіцерів запасу: правила прийому
Затверджено нові правила прийому громадян України для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу в Національній академії Служби безпеки України у 2016 році. Дізнайтесь більше про умови зарахування, військово-облікові спеціальності та перелік необхідних документів. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua