БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider284slider288slider283slider287slider286slider285slider282slider278slider273slider280

СБУ оголошує відкритий конкурс на посаду ректора відомчого вишу

З 16 квітня ц.р. Служба безпеки України оголошує відкритий конкурс на заміщення вакантної посади ректора Національної академії Служби безпеки України.

Назавжди у наших серцях…

5 травня 2015 року виповнився рік від дня загибелі двох Героїв України – полковника СБУ Олександра Аніщенка та майора СБУ Руслана Лужевського, які загинули у нерівному бою з терористами під Слов’янськом, захищаючи територіальну цілісність та недоторканність України під час проведення АТО.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

16 квітня ц.р. внесено зміни до Правил прийому до Національної академії Служби безпеки України у 2015 році, які стосуються права вступників на першочергове зарахування до навчального закладу.

Курсанти Академії вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії

З нагоди 29-х роковин найбільшої техногенної катастрофи у світі – аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 2015 року курсанти Національної академії Служби безпеки України взяли участь у  відкритті  «Алеї Героїв Чорнобиля» та відвідали мітинг-реквієм «І мертвим, і живим, і ненародженим…» біля пам’ятного знака Жертвам Чорнобильської трагедії.

З нагоди Дня довкілля в Академії посадили близько 150 дерев та кущів

25 квітня 2015 року керівництво, співробітники та вихованці Національної академії Служби безпеки України відзначили всеукраїнський День довкілля, організувавши генеральне прибирання і озеленення території навчального закладу. 

Команда Академії СБУ стала переможцем Першості міста Києва з футзалу

23 квітня 2015 року відбулося урочисте нагородження переможців та призерів ХІІ Чемпіонату та Першості м. Києва з футзалу серед студентських команд сезону 2014/2015 рр. за участі керівництва Міністерства освіти і науки України, Футбольної асоціації студентів Києва та 17 вищих навчальних закладів.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

У ніч на 12 квітня 2015 року курсанти та співробітники Національної академії Служби безпеки України відвідали православні храми столиці, де проходило святкове богослужіння з нагоди Світлого Воскресіння Христового. 
9 квітня 2015 року особовий склад Національної академії Служби безпеки України долучився до загальнодержавних жалобних урочистостей у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили», щоб вшанував пам'ять жертв Катинського злочину – розстріляних українців та поляків, яких 75 років тому знищив сталінський тоталітарний режим. 

Відзначаємо 23-ю річницю СБУ по-спортивному

25 березня 2015 року вперше в день відзначення річниці Служби безпеки України відбулася товариська зустріч збірних команд із баскетболу Центрального управління та Національної академії СБУ. Почесними гостями спортивного заходу стали керівництво Федерації баскетболу України – президент Олександр Волков та генеральний секретар Олександр Ларін. 

Співробітники Академії визнані "Героями спортивного року - 2014"

8 квітня 2015 року співробітники Національної академії Служби безпеки України шаблістка Ольга Харлан, біатлоністки Віта та Валя Семеренки, борець Юлія Ткач стали «Героями спортивного року-2014». 
СБУ оголошує відкритий конкурс на посаду ректора відомчого вишу
З 16 квітня ц.р. Служба безпеки України оголошує відкритий конкурс на заміщення вакантної посади ректора Національної академії Служби безпеки України.
Набір на курси підвищення кваліфікації працівників РСО
Академія проводить набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua