БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider370slider369slider368slider367slider366slider365slider350slider364slider363slider371

30-ті роковини трагедії без терміну давності

Напередодні 30-х роковин техногенної катастрофи офіцери та вихованці Національної академії Служби безпеки України разом зі співробітниками Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області приїхали до Чорнобиля, щоб вшанувати подвиг борців із нищівною радіацією та на власні очі побачити епіцентр трагедії.

В Академії вшанували пам’ять Вільяма Шекспіра

У рамках реалізації Указу Президента України №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та з нагоди    400-ої річниці смерті видатного англійського поета-драматурга навчально-науковий центр мовної підготовки Національної академії СБ України провів Шекспіріаду.

В Академії СБУ розглянули процесуальні і тактичні проблеми затримання особи у кримінальному провадженні

Процесуальні і тактичні проблеми затримання особи у кримінальному провадженні обговорили у Національній академії Служби безпеки України під час круглого столу, який організувала кафедра кримінального права та кримінального процесу навчального закладу вітчизняної спецслужби.

Відповідно до Указу Президента України № 150 від 14 квітня 2016 року ректором Національної академії СБУ призначено Кудінова С.С.

На урочистій зустрічі з офіцерами та вихованцями навчального закладу заступник Голови СБУ Михайло Глуговський вручив нове службове посвідчення Сергію Кудінову.

Курсанти Академії СБУ вшанували пам’ять жертв Голодомору та депортації кримськотатарського народу на вечорі-реквієму

На заході курсанти Академії дізналися не лише про сталінську політику щодо корінного населення Криму, а й про нинішнє порушення базових прав і свобод кримських татар на анексованому Росією півострові. 

Співробітники Академії вибороли для України ще п’ять медалей на міжнародних змаганнях

З 14 по 17 квітня на світових та європейських чемпіонатах співробітники Академії Олена Костевич, Поліна Родіонова, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова, Ігор Шимечко та Юлія Хавалджи поповнили українську скарбничку золотими та бронзовими нагородами. 

Вступна кампанія до Національної академії Служби безпеки України в запитаннях і відповідях

Вимоги до вступників, порядок подання документів, умови конкурсного відбору та необхідні сертифікати ЗНО – детальніше про вступну кампанію читайте тут.

В Академії визначили кращих перекладачів серед студентів та курсантів українських вишів

Національна академія Служби безпеки України вже вп’яте провела  Міжвузівську олімпіаду з перекладу серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів України.

У другу річницю АТО Голова СБУ разом із колективом Академії вшанував пам’ять загиблих Героїв

У другу річницю початку проведення антитерористичної операції Голова Служби безпеки України Василь Грицак зустрівся з випускниками Національної академії СБУ та взяв участь у вшануванні пам’яті загиблих під час АТО співробітників вітчизняної спецслужби. 

Створення нової удосконаленої системи виховання української молоді обговорили у НА СБУ

Актуальні питання вдосконалення військово-патріотичного і професійного виховання фахівців сектору безпеки України обговорили під час науково-практичної конференції, яку провели у Національній академії СБУ.  
Підготовка офіцерів запасу: правила прийому
Затверджено нові правила прийому громадян України для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу в Національній академії Служби безпеки України у 2016 році. Дізнайтесь більше про умови зарахування, військово-облікові спеціальності та перелік необхідних документів. 
Вступна кампанія до Національної академії Служби безпеки України в запитаннях і відповідях
Шановні вступники! Сьогодні Ви робите нелегкий вибір – своєї майбутньої професійної діяльності та відповідної спеціальності.  Ви маєте можливість здобути вищу освіту в провідному вищому навчальному закладі в галузі національної безпеки – Національній академії Служби безпеки України.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua