БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider173slider172slider171slider169slider168slider167slider166slider165slider163slider164

І-ий випуск перепідготовки фахівців за спеціальністю “Організація захисту інформації з обмеженим доступом”

11 квітня 2014 року у Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки Національної академії СБ України відбувся перший випуск студентів заочної форми навчання спеціальності “Організація захисту інформації з обмеженим доступом”.

Курсанти Академії – кращі знавці англійської мови

9 квітня 2014 року в Національній академії Служби безпеки України проведено ІІІ Міжвузівську олімпіаду з англійської мови серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів сектору безпеки України.

6-ий випуск газети

У Національній академії Служби безпеки України видано шостий випуск газети "Без грифу секретності" з нагоди 22-ої річниці з дня створення Служби безпеки України.

Визначено кращих перекладачів романо-германських мов

2 квітня 2014 року в Національній академії Служби безпеки України проведено ІІІ Міжвузівську олімпіаду з перекладу (англійська, німецька, французька мови).

Обрано «Міс Академії – 2014»

1 квітня 2014 року в Національній академії Служби безпеки України проведено конкурс краси «Міс Академії – 2014».

Готуємося до Великодня

31 березня 2014 року за ініціативи Ради самоврядування курсантів та аспірантів у Національній академії Служби безпеки України відбувся майстер-клас з виготовлення великодніх писанок технікою розписування воском, який провела майстриня з писанкарства Суруджій Наталія Миколаївна.

Герої не вмирають!

29-30 березня 2014 року колектив Національної академії Служби безпеки України вшанував пам'ять «Небесної сотні».

22-а річниця Служби безпеки України

25 березня 2014 року колектив навчального закладу вітчизняної спецслужби відзначив 22-у  річницю створення Служби безпеки України.
Презентація Національної академії Служби безпеки України на V Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти – 2014", яка пройшла у м. Києві з 18 до 20 березня 2014 року.

Фахівці з інформаційної безпеки обговорили актуальні проблеми сьогодення

20 березня 2014 року з ініціативи Національної академії СБ України за підтримки Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України відбулася V ювілейна науково-практична конференція «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави».
Актуально
Набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів
Академія проводить набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.
Інформація для вступників! Правила прийому до Інституту інформаційної безпеки
Оголошено правила прийому на навчання у Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки Національної академії СБ України.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua