БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider208slider207slider206slider205slider204slider203slider202slider201slider200slider197

Курсанти Академії склали присягу на вірність Українському народові

23 серпня 2014 року у День Державного Прапора України курсанти І-го курсу Національної академії Служби безпеки України присягнули на вірність Українській державі та її народові.

Відзначення Дня Державного Прапора та 23-ої річниці Незалежності України

22 серпня 2014 року в Національній академії Служби безпеки України проведено урочисті збори з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 23-ої річниці проголошення Незалежності України.

Курс молодого бійця – перший крок до військової служби

У 2014 році за результатами конкурсного відбору до Національної академії СБ України на спеціальності «Державна безпека» та «Переклад» вступили 59 абітурієнтів. Традиційно перед одним із найвідповідальніших кроків у їхньому житті – складанням Військової присяги – юнаки та дівчата мають пройти нелегке навчання на табірному зборі.

Фінальний етап вступної кампанії до Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки

1 серпня 2014 року о 18.00 в Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки Національної академії Служби безпеки України закінчується вступна кампанія за напрямами підготовки «Організація захисту інформації з обмеженим доступом» та «Управління інформаційною безпекою» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Перший випуск офіцерів запасу в Академії

27 липня 2014 року вперше відбувся випуск студентів вищих навчальних закладів, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в Національній академії Служби безпеки України.

Колектив Академії надає допомогу пораненим учасникам АТО

25 липня 2014 року більше п’ятдесяти представників Національної академії Служби безпеки України взяли участь у благодійній акції донорства для поранених українських військових та постраждалих жителів в зоні АТО.

Курсанти поклали квіти до посольства Нідерландів

20 липня 2014 року курсанти Національної академії СБ України вшанували пам’ять загиблих пасажирів літака «Боїнг-777», який був збитий незаконними військовими формуваннями у зоні АТО на Сході України.

Відкриття навчального потоку підготовки фахівців ДПС України як результат міжвідомчої взаємодії

18 липня 2014 року у Навчально-науковому інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ відбулося офіційне відкриття навчального потоку Державної прикордонної служби України на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Випуск фахівців із захисту інформації

18 липня 2014 року відбулася церемонія випуску студентів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки за напрямом підготовки «Організація захисту інформації з обмеженим доступом».

Курсанти ознайомилися зі зразками російської зброї, привезеної із зони АТО

13 липня 2014 року курсанти Академії відвідали Меморіальний комплекс «Національний музей Великої Вітчизняної війни 1941-45 років», де проходить виставка зброї, військової техніки і документів, вилучених у членів незаконних збройних формувань на Сході України.
Актуально
В Академії опубліковано літературний альманах, присвячений Великому Кобзарю
В Національній академії Служби безпеки України видано літературний альманах, присвячений 200-річчю від дня народження генія українського народу Т.Г.  Шевченка. До збірника увійшли більше ста творів, авторами яких є курсанти, студенти та науково-педагогічний склад навчального закладу.
Набір на курси підвищення кваліфікації працівників РСО
Академія проводить набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua