БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider273slider272slider271slider270slider269slider268slider267slider266slider264

Відзначаємо 23-ю річницю СБУ по-спортивному

25 березня 2015 року вперше в день відзначення річниці Служби безпеки України відбулася товариська зустріч збірних команд із баскетболу Центрального управління та Національної академії СБУ. Почесними гостями спортивного заходу стали керівництво Федерації баскетболу України – президент Олександр Волков та генеральний секретар Олександр Ларін. 
25 березня 2015 року з нагоди відзначення 23-ї річниці Служби безпеки України в Національній академії СБУ проведені урочисті заходи за участі керівництва вітчизняної спецслужби, бійців 95-ої аеромобільної бригади ЗС України та родичів загиблих Героїв України. 

Співробітниця Академії Валентина Семеренко нагороджена орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

2015 рік став надзвичайно успішним для співробітниці Національної академії СБУ Валентини Семеренко. Високі спортивні результати української біатлоністки на чемпіонаті світу принесли їй не лише золоту та бронзову медаль, а й відзначені державною нагородою. 
До Дня Служби безпеки України 23 березня 2015 року в навчально-наукових інститутах Національної академії СБУ відбулися зустрічі курсантів, слухачів та студентів з ветеранами органів держбезпеки – заступником Голови СБУ (1997 р.) Скіпальським О.О., начальником Управління по роботі з особовим складом СБУ (1996-2003 рр.) Телеховським Ю.Г. та першим ректором Академії (1992-2003 рр.) Сідаком В.С. 

Квітуча Україна і мирне небо у дитячих малюнках

До 23-ї річниці Служби безпеки України в Академії проведено виставку патріотичних малюнків на тему “Пишаюся тим, що я – Українець”, авторами яких є діти співробітників навчального закладу. 
19 березня 2015 року Національною академією СБ України спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України та Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України проведено VІ Науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави».
Вітаємо курсанта Національної академії СБУ Ігоря Поліщука з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», який відбувся 18-19 березня 2015 року у Національному університеті Державної податкової служби України. 

Герої не вмирають! Вічна їм пам'ять! Вічна їм слава!

Напередодні 23-ої річниці Служби безпеки України Національна академія завершила роботу над відеопроектом «Пам’ятаємо», присвяченим співробітникам СБУ, які загинули під час виконання бойового завдання на сході України. 
2015 рік у Національній академії Служби безпеки України став особливо насиченим подіями, заходами та проектами, присвяченими 201-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
В Академії видано літературний альманах "З Батьківщиною в серці", присвячений учасникам АТО
У збірку увійшли поетичні, публіцистичні та прозові твори курсантів, студентів, викладачів і співробітників навчального закладу, а також членів їхніх сімей. На сторінках альманаху мовою художнього слова автори висловили власну громадянську позицію та підтримку Захисникам України, які сьогодні відстоюють територіальну цілісність нашої держави.
Набір на курси підвищення кваліфікації працівників РСО
Академія проводить набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua