БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider550slider549slider548slider547slider546slider545slider544slider543slider542slider540

Курсанти Академії СБУ та пошуковці ідентифікували рештки воїна, загиблого у Другій світовій війні

Колектив Академії Служби безпеки України продовжує роботу з увічнення пам’яті Героїв, які віддали життя за Батьківщину.

У Миколаєві відбувся благодійний захід присвячений загиблим Героям СБУ

Колектив Національної академії СБУ презентував у Миколаєві виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта», присвячені вшануванню пам’яті загиблим Героям Служби безпеки України.

Шевченкове слово – взяте в основу!

У Національній академії СБ України відбулося відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

«Український День захисника наші військові і добровольці заслужили по праву своєю мужністю у війні з агресором», – ректор Академії СБУ

У Національній академії Служби безпеки України відзначили День захисника України. 

Всеукраїнська Рада Церков звернеться до Глав світових релігійних конфесій із проханням про сприяння у звільненні заручників

Голова СБ України Василь Грицак провів у Національній академії СБУ зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, на якій учасники обговорили напрямки сприяння Ради Церков у звільненні заручників.

Колектив Академії СБУ вітає усіх Захисників України зі святом!

Автор та виконавець вірша              "Не забуті Герої навічно" -                 Богдана П., співробітниця Національної академії СБУ.

Військові квитки курсантам І курсу імені Андрія Кузьменка вручила дружина загиблого Героя

Ректор Національної академії Служби безпеки України та дружина полковника Андрія Кузьменка вручили військові квитки хлопцям і дівчатам першого курсу, який названо на честь загиблого офіцера.

Василь Грицак та духовні отці Всеукраїнської Ради Церков відкрили в Академії СБУ стелу пам’яті загиблому альфівцю Андрію Кузьменку

Напередодні Дня захисника України в Академії відбулося відкриття пам’ятної стели полковнику Андрію Кузьменку за участі Голови СБУ, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та родини загиблого Героя.

На Житомирщині перепоховали рештки 65 воїнів Другої світової війни, знайдених за участі курсантів Академії СБУ

11 жовтня співробітники СБУ та курсанти Академії з усіма військовими почестями перепоховали у селі Раковичі Радомишльського району Житомирщини рештки 65 воїнів Другої світової війни.

Відомі українські дзюдоїсти провели для курсантів Академії майстер-клас

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в Національній академії СБУ відбувся майстер-клас із дзюдо від багаторазових чемпіонів світу та Європи – Геннадія Білодіда, Георгія Зантараї та Дар’ї Білодід, які також є співробітниками навчального закладу.
АНОНС: Міжвузівський науково-методичний семінар в НА СБУ
26 жовтня 2017 року Академія проводить Міжвузівський науково-методичний семінар «Інтерактивні освітні технології та їх роль у формуванні іншомовної комунікативної компетентності».
Оголошуємо набір на військову підготовку за програмою офіцерів запасу
Національна академія СБУ оголошує прийом громадян для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу. Прийом документів кандидатів на навчання здійснюється до 1 червня 2017 року. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua