БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider225slider224slider223slider221slider220slider219slider217slider216slider215slider213

У День захисника України в Академії вивчали визвольну боротьбу нашого народу

14 жовтня 2014 року в Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки відбулися урочисті збори, приурочені до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та 72-ої річниці створення Української повстанської армії. 

Вихованці Академії вшановують загиблих за Україну

Напередодні Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України 13 жовтня 2014 року курсанти та студенти Національної академії СБУ відвідали прем’єру документального фільму «Хроніка Української Повстанської Армії 1942-1945», який висвітлює історію УПА спогадами очевидців.

Визначено першочергові завдання розвитку відомчої науки

10 жовтня 2014 року проведено наукову конференцію «Удосконалення наукової діяльності Національної академії Служби безпеки України: органічна єдність відомчої освіти, науки та практики».

В Академії СБУ обговорили вагому роль спецслужб в історії державотворення України

1 жовтня 2014 року за ініціативи Національної академії Служби безпеки України проведено круглий стіл «Роль і місце спецслужб в історії українського державотворення».

Академія привітала педагогів підшефної школи-інтернату

2 жовтня 2014 року колектив Національної академії Служби безпеки України привітав вчителів підшефної школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом м. Києва з Днем працівників освіти.

Офіцери Академії провели патріотичний урок для учнів 2 класу

1 жовтня 2014 року на запрошення батьківського комітету спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови №15 м. Києва викладачі Національної академії Служби безпеки України долучилися до передачі відремонтованого автомобіля КрАЗ військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

Академічні спортсмени на чемпіонатах світу і Європи завойовують золоті, срібні та бронзові нагороди

23 вересня 2014 року на чемпіонаті світу в іспанському місті Понферрад працівник Національної академії Служби безпеки України Ганна Соловей виборола срібну нагороду з велоспорту на шосе з роздільним стартом на 29,5 км. 

Концерт-подяка учасникам АТО

21 вересня 2014 року колектив Національної академії Служби безпеки України провів концерт-подяку для військовослужбовців, які отримали поранення під час антитерористичної операції на східних рубежах країни та перебувають на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України. 

Зустріч з генерал-лейтенантом Крутовим В.В.

18-19 вересня 2014 року відбулася зустріч співробітників, курсантів і слухачів Національної академії СБ України з доктором юридичних наук, професором, заслуженим юристом України генерал-лейтенантом Крутовим В.В., радником Голови Служби безпеки України та керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України у період з квітня по липень 2014 року.

Академія розпочала освітньо-виховний проект “Правова молодь”

16 вересня 2014 року стартував освітньо-виховний проект “Правова молодь” у спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів №12 Дарницького району міста Києва, організований Радою самоврядування Національної академії Служби безпеки України.
Актуально
В Академії опубліковано літературний альманах, присвячений Великому Кобзарю
В Національній академії Служби безпеки України видано літературний альманах, присвячений 200-річчю від дня народження генія українського народу Т.Г.  Шевченка. До збірника увійшли більше ста творів, авторами яких є курсанти, студенти та науково-педагогічний склад навчального закладу.
Набір на курси підвищення кваліфікації працівників РСО
Академія проводить набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua