БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider237slider236slider235slider234slider233slider232slider231slider230slider228slider229

Голова СБУ Валентин Наливайченко відвідав Національну академію Служби безпеки України

21 листопада 2014 року Голова Служби безпеки України Наливайченко В.О. провів відкриту лекцію «Голодомор – геноцид Українського народу» для курсантів, слухачів, студентів та співробітників вищого навчального закладу СБУ.

В Академії проходять заходи зі вшанування пам’яті жертв Голодоморів

На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року №830/2014 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» та Плану заходів Служби безпеки України з нагоди проведення у 2014 році Дня пам’яті жертв голодоморів у навчальному закладі національної спецслужби організовано низку заходів із вшанування заморених голодом українців.
12 листопада 2014 року відбувся чемпіонат Національної академії Служби безпеки України зі спортивного та бойового САМБО, присвячений пам’яті полковника СБУ Аніщенка Олександра Григоровича.

Академія вшановує учасників АТО

7 листопада 2014 року на запрошення керівництва Національної академії СБ України навчальний заклад відвідали мати та дружина полковника Аніщенка О.Г. – заступника начальника відділу ЦСО «А» Управління СБ України в Сумській області, який загинув 5 травня 2014 року під Слов'янськом у ході антитерористичної операції. 

В Академії видано альманах «З Батьківщиною в серці», присвячений учасникам АТО.

У літературну збірку увійшли поетичні, публіцистичні та прозові твори курсантів, студентів, викладачів і співробітників навчального закладу, а також членів їхніх сімей.

Вечір авторської поезії за участі майбутніх офіцерів СБ України

6 листопада 2014 року курсанти Національної академії Служби безпеки України взяли участь у літературному вечорі для творчої молоді вищих навчальних закладів Голосіївського району м. Києва, присвячений Дню української писемності та мови.

Урочистості з нагоди Міжнародного дня перекладача

29 жовтня 2014 року в Національній академії Служби безпеки України відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню перекладача.

В Академії відбувся випуск юристів та перекладачів

24 жовтня 2014 року відбувся випуск потоку заочної підготовки військовослужбовців Служби безпеки України, які здобули освітні ступені «магістр» і «спеціаліст» за спеціальностями «Переклад» та «Правознавство».

Національну академію СБ України нагороджено за досягнення у сфері освітньої діяльності

  21-23 жовтня у м. Києві відбувся Шостий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», який організовано під егідою Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Студенти Академії визнані кращими борцями на руках

23 жовтня 2014 року у спорткомплексі Київського національного університету будівництва та архітектури відбувся IV кубок з армспорту серед студентів ВНЗ м. Києва. 
АКТУАЛЬНО
В Академії видано літературний альманах "З Батьківщиною в серці", присвячений учасникам АТО
У збірку увійшли поетичні, публіцистичні та прозові твори курсантів, студентів, викладачів і співробітників навчального закладу, а також членів їхніх сімей. На сторінках альманаху мовою художнього слова автори висловили власну громадянську позицію та підтримку Захисникам України, які сьогодні відстоюють територіальну цілісність нашої держави.
Набір на курси підвищення кваліфікації працівників РСО
Академія проводить набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua