БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider645slider644slider643slider642slider641slider640slider639slider638slider637slider636

Представниця Академії – фіналістка ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

17 травня, у День вишиванки, кращі знавці української мови були відзначені дипломами, стипендіями та преміями престижного мовного марафону – Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед призерів – студентка Національної академії Служби безпеки України Анна Бегмат.

На Чемпіонаті СБУ з практичної стрільби співробітники Академії вибороли «золото» та «срібло» в особистих заліках

IV Чемпіонат Служби безпеки України з практичної стрільби пройшов у Миколаєві за участі 24 команд з Центрального управління, регіональних органів та закладів вищої освіти СБУ.

Іменем підполковника Володимира Шкіри названо курс слухачів Академії СБУ

У Національній академії Служби безпеки України навчальному курсу співробітників СБУ за спеціальністю «Забезпечення державної безпеки» наказом Голови СБУ присвоєно ім’я підполковника Володимира Шкіри. 

Співробітники Академії перемогли на Kyiv Euro Marathon – 2018

Напередодні Дня Європи втретє в центрі столиці пройшов Kyiv Euro Marathon за підтримки Представництва ЄС в Україні, першість на якому вибороли співробітники Національної академії СБУ.

Продовжуємо традиції: сімейні спортивні змагання Академії до Дня перемоги над нацизмом

На честь 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Національній академії СБУ проведено спортивний турнір серед співробітників та членів їх сімей «Тато, мама, я – спортивна родина».

Рокам ніколи пам’яті не стерти: 73-я річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У День пам’яті та примирення у Національній академії СБУ згадали про страшні наслідки Другої світової війни та героїзм українського народу в боротьбі проти нацизму. 

Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна!

До Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Європі молодь Національної академії Служби безпеки України вшанувала подвиг співвітчизників у Другій світовій війні.

Академія СБУ стала співорганізатором круглого столу щодо пріоритетних напрямів розвитку кібербезпеки в Україні

У Маріупольському державному університеті відбувся круглий стіл на тему «Кібербезпека у системі національної безпеки України: пріоритетні напрямки розвитку», співорганізатором якого виступила Національна академія СБУ.

Курсанти Академії провели пошукові роботи до Дня памяті та примирення і 73-ої річниці Перемоги

На початку травня вихованці Національної академії Служби безпеки України вдруге в цьому році разом із Всеукраїнською громадською організацією «Закінчимо війну» здійснили пошукові роботи з відновлення історичної пам'яті.

Академія вшанувала пам'ять офіцерів СБУ – Олександра Аніщенка та Руслана Лужевського на четверті роковини їх загибелі

П’ятого травня колектив Національної академії Служби безпеки України провів пам’ятні заходи на честь співробітників спецпідрозділу «Альфа» – Олександра Аніщенка та Руслана Лужевського, які рівно чотири роки тому були вбиті терористами під Семенівкою на Донбасі.
Правила прийому до Національної академії СБУ (у запитаннях і відповідях)
У 2018 році Службою безпеки України оголошений прийом до Академії громадян України на навчання за спеціальностями (спеціалізаціями): “Державна безпека”, “Філологія”, «Менеджмент», «Право» та «Кібербезпека».
Мовна сертифікація співробітників СБУ: методика проведення та корисні рекомендації до самопідготовки
Порядок, методика проведення мовної сертифікації, критерії оцінювання та рекомендації до самопідготовки – все це детально роз’яснено у Програмі проведення мовної сертифікації співробітників Служби безпеки України. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua