БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider311slider310slider309slider308slider300slider307slider306slider305slider304slider303

В Академії студенти склали Військову присягу

У Національній академії СБУ Військову присягу на вірність Українському народові склали 69 студентів, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.
Голова Служби безпеки України Василь Грицак привітав та вручив нагороди співробітникам Національної академії СБУ – переможцям і призерам Перших Європейських ігор та Чемпіонату світу-2015 з біатлону. 

У Національній академії СБУ стартувала вступна кампанія

10 липня 2015 року в Національній академії Служби безпеки України розпочалася реєстрація документів вступників для участі у конкурсному відборі за спеціальностями (напрямами підготовки) «Державна безпека», «Філологія», «Організація захисту інформації з обмеженим доступом», «Управління інформаційною безпекою» та «Правознавство» (спеціалізація – інформац

Академія випустила нових фахівців з інформаційної безпеки

9 липня 2015 року в навчальному закладі української спецслужби відбулася урочиста церемонія випуску висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційної безпеки, які зможуть ефективно протидіяти сучасним загрозам вітчизняному інформаційному простору. 

Абітурієнту! Вступна кампанія 2015 року!

Щоб абітурієнти змогли детальніше дізнатися про спеціальності, які пропонує Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки, навчальний заклад презентує узагальнену інформацію про умови вступу, вартість навчання та перелік конкурсних предметів. 

В Академії відбувся випуск бакалаврів Інституту інформаційної безпеки

2 липня 2015 року в Національній академії СБ України відбувся урочистий випуск студентів Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальностями «Управління інформаційною безпекою» та «Організація захисту інформації з обмеженим доступом». 

Перемоги співробітників Академії на І Європейських іграх

З 12 по 28 червня 2015 року співробітники Національної академії СБУ у складі української збірної взяли участь у І Європейських іграх, що проходили у м. Баку (Азербайджан). 

Академія долучилася до спортивної акції «Україна – моя рідна країна!»

28 червня 2015 року на честь Дня Конституції України понад два десятки курсантів Академії разом із викладачами кафедри спеціальної фізичної та бойової підготовки долучились до ІІ-го легкоатлетичного пробігу під гаслом «Україна – моя рідна країна!»

В Академії відзначили День Конституції України

24 червня 2015 року у Національній академії Служби безпеки України проведено круглий стіл «Конституційний процес в Україні: історія та сучасність» за участі науково-педагогічного складу та курсантів навчального закладу, присвячений 19-ій річниці прийняття Конституції України. 
Колектив Національної академії Служби безпеки України привітав переможницю інтерактивного конкурсу дитячої творчості «СБУ очима дітей» у номінації «Малюнки», якою стала донька співробітника навчального закладу Анна.
У Національній академії СБУ стартувала вступна кампанія
10 липня 2015 року в Національній академії СБУ розпочалася реєстрація документів вступників для участі у конкурсному відборі за спеціальностями «Державна безпека», «Філологія», «Організація захисту інформації з обмеженим доступом», «Управління інформаційною безпекою» та «Правознавство» (спеціалізація – інформаційна безпека). 
Увага! СБУ продовжує термін подачі заяв на заміщення вакантної посади ректора Національної академії Служби безпеки України
Служба безпеки продовжує термін подачі документів на заміщення вакантної посади ректора Національної академії СБУ до 22 липня 2015 року для забезпечення участі максимальної кількості кандидатів у конкурсі.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua