БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider406slider405slider404slider403slider402slider400slider401slider399slider397slider398

Колектив Академії вшанував 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру

Близько 250 курсантів і офіцерів Національної академії Служби безпеки України долучилися до загальнодержавних заходів із вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, які відбулися у Національному історико-меморіальному заповіднику за участі Президента України. 

В Академії керівники Офісу безпеки НАТО та СБУ відкрили цикл навчальних курсів для співробітників української спецслужби

Керівники Офісу безпеки НАТО та Служби безпеки України урочисто відкрили цикл навчальних курсів для співробітників української спецслужби з реформування служб безпеки, організованих Міжнародним секретаріатом НАТО в Академії СБ України.

Курсанти Академії під час розкопок знайшли «смертний медальйон» бійця, що загинув у «київському котлі» під час Другої світової війни

З нагоди Дня партизанської слави вихованці Академії СБУ разом із представниками ВГО «Закінчимо війну» продовжили пошукові роботи у березанському лісі, де у 1941 році загинули тисячі захисників Києва, які потрапили в оточення ворога.

В Академії вшанували подвиги партизанів у Другій світовій війні

До Дня партизанської слави у Національній академії СБУ провели пам’ятні заходи, присвячені внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції та героїзму народних месників у Другій світовій війні.

8 медалей «Динаміади-2016» здобули легкоатлети та самбісти Академії

Збірні команди Служби безпеки України з легкої атлетики та боротьби самбо завоювали друге і третє командні місця на чемпіонатах Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з неолімпійських видів спорту.

Відомчими нагородами відзначено співробітників Академії – призерів та учасників Олімпіади

Керівництво Служби безпеки України привітало і відзначило відомчими нагородами співробітників Національної академії СБУ – учасників ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

Представники Академії здобули три бронзових нагороди на легкоатлетичних змаганнях Intersport Ukraine Run 2016

У День фізкультури і спорту України близько ста курсантів та співробітників Академії взяли участь у забігу Intersport Ukraine Run 2016, який другий рік поспіль проходить в нашій державі під патронатом Федерації легкої атлетики та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.  

Курсанти Академії СБУ присягнули на вірність Українському народові

Військову присягу на вірність Українському народові у Національній академії Служби безпеки України склали понад 150 юнаків та дівчат, курс яких названо на честь Героя СБУ Геннадія Біліченка, першого військовослужбовця, що загинув на сході нашої держави.

В Академії СБУ відкрили стелу пам’яті Героя Андрія Галущенка на роковини його загибелі

У річницю загибелі позаштатного співробітника Служби безпеки України Андрія Галущенка, відомого під позивним Ендрю, в Навчально-науковому інституті інформаційної безпеки Національної академії СБ України відкрили стелу пам’яті Героя.
Співробітник Академії СБУ – багаторазовий призер Європи та світу з вільної боротьби, срібний призер ХХХ Олімпійських ігор Валерій Андрійцев разом із колегами відвідав родину полковника Андрія Кузьменка, який загинув у місті Києві під час знешкодження терористичного угруповання, героїчно рятуючи життя дитини. 
Внесено зміни до правил прийому до Національної акадкмії Служби безпеки України
23 червня 2016 року затверджено Зміни до Правил прийому до Національної академії Служби безпеки України у 2016 році. Детальнішу інформацію дивіться тут.    
Підготовка офіцерів запасу: правила прийому
Затверджено нові правила прийому громадян України для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу в Національній академії Служби безпеки України у 2016 році. Дізнайтесь більше про умови зарахування, військово-облікові спеціальності та перелік необхідних документів. 

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua