БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider241slider243slider242slider239slider240slider237slider238slider236slider235slider234

Академія презентувала експозицію «Дні пам’яті жертв голодомору» в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

На виконання ініціативи Голови СБ України В.Наливайченка, науковці та курсанти Національної академії Служби безпеки України продовжують презентувати тематичну виставку про геноцид Українського народу 1932-1933 рр. у провідних українських вищих навчальних закладах. 

Нові нагороди українських спортсменів

7 грудня 2014 року на першому етапі Кубку світу в шведському Естерсунді українська біатлоністка – співробітник Національної академії Служби безпеки України Валентина Семеренко виборола ІІ місце у 10-кілометровій гонці переслідування.

9-ий номер газети "Без грифу секретності"

В Академії видано черговий номер газети, присвячений пам’яті жертв голодоморів та вшануванню подвигів учасників АТО на сході України.
26-28 листопада 2014 року Національна академія СБ України презентувала у Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка тематичну виставку, присвячену вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні, та експозицію «Пам’ятаємо Вас, Герої» про подвиги співробітників СБУ під час АТО.

Голодомори українців – це наш спільний біль, це наша спокута!

В Академії опубліковано збірник «Пам’яті жертв голодоморів в Україні», до якого увійшли лекція Голови СБ України В.О. Наливайченка перед особовим складом навчального закладу 21.11.2014 року «Голодомор 1932-1933 років – геноцид Українського народу» та роботи курсантів, слухачів та студентів – переможців творчого конкурсу, присвяченого вшануванню заморених голодом укр

Голова СБУ Валентин Наливайченко відвідав Національну академію Служби безпеки України

21 листопада 2014 року Голова Служби безпеки України Наливайченко В.О. провів відкриту лекцію «Голодомор – геноцид Українського народу» для курсантів, слухачів, студентів та співробітників вищого навчального закладу СБУ.

Молоді науковці обговорили проблеми забезпечення прав людини та становлення громадянського суспільства в Україні

21 листопада 2014 року в Національній академії Служби безпеки України відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, курсантів і студентів «Права людини і громадянське суспільство в Україні: проблеми теорії і практики».

В Академії проходять заходи зі вшанування пам’яті жертв Голодоморів

На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року №830/2014 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» та Плану заходів Служби безпеки України з нагоди проведення у 2014 році Дня пам’яті жертв голодоморів у навчальному закладі національної спецслужби організовано низку заходів із вшанування заморених голодом українців.
12 листопада 2014 року відбувся чемпіонат Національної академії Служби безпеки України зі спортивного та бойового САМБО, присвячений пам’яті полковника СБУ Аніщенка Олександра Григоровича.

Академія вшановує учасників АТО

7 листопада 2014 року на запрошення керівництва Національної академії СБ України навчальний заклад відвідали мати та дружина полковника Аніщенка О.Г. – заступника начальника відділу ЦСО «А» Управління СБ України в Сумській області, який загинув 5 травня 2014 року під Слов'янськом у ході антитерористичної операції. 
В Академії видано літературний альманах "З Батьківщиною в серці", присвячений учасникам АТО
У збірку увійшли поетичні, публіцистичні та прозові твори курсантів, студентів, викладачів і співробітників навчального закладу, а також членів їхніх сімей. На сторінках альманаху мовою художнього слова автори висловили власну громадянську позицію та підтримку Захисникам України, які сьогодні відстоюють територіальну цілісність нашої держави.
Набір на курси підвищення кваліфікації працівників РСО
Академія проводить набір на курси підвищення кваліфікації працівників режимно-секретних органів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua