БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України.
slider346slider345slider344slider342slider341slider340slider339slider338slider337slider336

Співробітнику СБУ Андрію Галущенку відкрито меморіальну дошку

У селі Кожанка Фастівського району відкрили меморіальну дошку позаштатному співробітнику Служби безпеки України Андрію Галущенку. 

Співробітниці Академії Ольга Харлан та Олена Костевич здобули нові золоті нагороди

31 січня жіноча збірна України з фехтування на шаблях на чолі з Ольгою Харлан виборола «золото» на етапі Кубку світу у м. Афіни (Греція). В фінальному поєдинку наші спортсменки здолали збірну команду Росії з рахунком 45:44. У вирішальній схватці олімпійська чемпіонка Ольга Харлан спочатку зрівняла рахунок, а потім нанесла переможний удар.

В Академії вперше відбувся Кубок ректора Академії з лижних перегонів

До 24-ої річниці Національної академії Служби безпеки України в навчальному закладі вперше відбулися змагання з лижних перегонів на Кубок ректора Академії.

Кращі спортсмени України поділилися з курсантами секретами досягнення успіху

До Дня Національної академії Служби безпеки України курсанти зустрілися з кращими борцями України, які на світовій арені здобувають спортивні перемоги для нашої держави. 

Академія відзначила День соборності України

До Дня соборності України в Національній академії СБУ відбулися тематичні лекції для вихованців про проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, демонстрація фільму «Собор на крові. Одна доба незалежності», виставки тематичної літератури.

В Академії відбувся ексклюзивний концерт Віктора Павліка

З Новим роком та Різдвом Христовим колектив Національної академії Служби безпеки України ексклюзивним концертом привітав заслужений артист України Віктор Павлік.

Новорічна феєрія для дітей співробітників Академії

Напередодні новорічних та різдвяних свят у Національній академії СБУ діти співробітників навчального закладу водили хороводи навколо ялинки, танцювали, декламували вірші і змагалися у веселих конкурсах. Кожна дитина отримала солодкий новорічний подарунок від Діда Мороза, Снігуроньки та інших казкових героїв. 

У рамках Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік в Академії проведено семінар

На виконання пункту 4.4 Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2015 рік у Національній академії СБУ проведено семінар з підвищення кваліфікації працівників державних органів, які працюють з інформацією НАТО з обмеженим доступом.
Напередодні Нового 2016 року на запрошення керівництва навчального закладу у Національній академії Служби безпеки України відбулася творча зустріч з народною артисткою України Оксаною Білозір.

Експерти рекомендують перейняти досвід Академії з медико-тактичної підготовки іншим вищим військовим навчальним закладам України

Розробники спецкурсу з медико-тактичної підготовки – керівництво Військово-медичного управління СБУ і громадської організації «Захист патріотів» – оцінили практичні навички курсантів Національної академії СБУ з тактичної медицини та надання невідкладної допомоги під час складання підсумкового заліку.
Мовна сертифікація співробітників СБУ: методика проведення та корисні рекомендації до самопідготовки
Порядок, методика проведення мовної сертифікації, критерії оцінювання та рекомендації до самопідготовки – все це детально роз’яснено у Програмі проведення мовної сертифікації співробітників Служби безпеки України. 
Працівникам режимно-секретних органів
Академія запрошує на курси підвищення кваліфікації фахівців РСО державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій України, що провадять діяльність пов'язану з державною таємницею. Навчання здійснюється за напрямом підготовки “Організація захисту інформації з обмеженим доступом" (ліцензія МОН України АД№073221).

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua